Молдова неефективно витрачає допомогу ЄС, - ЄРП

Молдова неефективно витрачає допомогу ЄС, - ЄРП

Європейська рахункова палата, яка займається аудитом бюджету Євросоюзу та його установ, прийшла до висновку, що багатомільйонна фінансова підтримка Молдови упродовж багатьох років "мала лише обмежений ефект" і належною мірою не сприяла зміцненню національних державних інститутів, передає DW.

У звіті рахункової палати, який був оприлюднений у четвер, 1 вересня, серед причин такої ситуації називаються брак політичної волі з боку державних установ Молдови, а також проблеми у плануванні і реалізації програм фінансової допомоги.

Тому контролюючий орган рекомендує тісніше прив'язувати виділення коштів з виконанням Молдовою поставлених перед нею умов і завдань.

За даними аудиторів, з усіх держав, які є східними сусідами ЄС, Молдова отримує від Брюсселя найбільший обсяг фінансової допомоги на душу населення. З 2007 року Кишиневу були перераховані близько 782 мільйони євро, що становить 37 євро на кожного жителя щорічно.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Молдови закликало вивести російські війська та озброєння із Придністров'я та перетворити миротворчу операцію на багатонаціональну цивільну місію.

Время публикации: 01.09.2016 10:36
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.