Мін'юст України звернувся до Росії щодо організації допиту Януковича

Мін'юст України звернувся до Росії щодо організації допиту Януковича

Міністерство юстиції України направило запит до Мін'юсту Росії щодо надання міжнародної правової допомоги в організації дистанційного допиту екс-президента Віктора Януковича.

Про це заявив голова суддівської колегії Сергій Дячук, повідомляє Укрінформ.

Крім екс-президента, планується допитати і колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка. Допит в якості свідків вищезгаданих персон планують провести в рамках провадження щодо п'яти екс-беркутівців, підозрюваних у масових вбивствах активістів Майдану.

"Ми отримали інформацію від Мін'юсту України, про те, що наш запит (про надання міжнародної правової допомоги з проведення дистанційного допиту в якості свідків - Ред.) відповідає вимогам закону і є обґрунтованим, а тому направлений до Мін'юсту Російської Федерації для його подальшого рішення", - сказав суддя.

За словами Дячука, Святошинський районний суд міста Києва вже вирішує питання щодо технічного забезпечення проведення дистанційного допиту колишніх українських чиновників, які перебувають на території Російської Федерації.

У той же час, суддя підкреслив, що допит Януковича і Шуляка може відбутися лише в разі, якщо російська сторона на це погодиться, адже Мін'юст РФ може вирішити це питання "по-своєму".

Время публикации: 19.07.2016 14:45
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.