Мінфін пропонує збільшити мінімальну ціну на алкоголь

Мінфін пропонує збільшити мінімальну ціну на алкоголь

Мінфін залучає громадськість до обговорення щодо змін мінімальної ціни на алкоголь, передає прес-центр міністерства.

"Чинні на сьогодні мінімальні ціни не відповідають реальним витратам суб’єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв (за час, який минув після їх запровадження, зросла як ціна спирту, так і розмір акцизного податку). Це зумовлює потребу переглянути мінімальну ціну на алкоголь. Окрім того, чинний рівень мінімальних цін перестав виконувати свою роль "запобіжника" проти продажу контрафакту, що негативно впливає на здоров’я населення", - йдеться у повідомленні.

Саме тому Мінфін пропонує привести розмір мінімальних цін на алкоголь у відповідність з реаліями ринку.

Таким чином, новий розмір мінімальних цін фактично пропонується на середньому рівні, який сьогодні склався на ринку легальних виробників, підприємствах оптової, так і роздрібної торгівлі.

Натомість має суттєво скоротитись рентабельність "тіньових" виробників алкогольної продукції, яка має не завжди високу якість. Такі зміни призведуть до того, що українці купуватимуть більш якісний алкоголь.

Нагадаємо, мінімальні роздрібні та оптово-відпускні ціни на горілку можуть бути підвищені на 24% - до 340,57 і 218,32 грн відповідно за літр 100% спирту.

Время публикации: 19.08.2016 11:45
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.