Мінфін має активізувати роботу з формування Держбюджету-2017, - Гройсман

Мінфін має активізувати роботу з формування Держбюджету-2017, - Гройсман

Міністерство фінансів має активізувати роботу з формування бюджету на 2017 рік, і підійти до цього питання потрібно відповідально.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час церемонії підписання Генеральної угоди з профспілками, повідомляє Укрінформ.

«Що стосується бюджету, я прихильник того, щоб обговорювати бюджет. Давайте разом вирішувати, що витрачати на військо, що – на бюджетну сферу. Я за те, щоб бюджет був реальним, дефіцит був реальним. Якщо ми маємо надходження 700 млрд, чи можемо ми сформувати бюджет на 1 трильйон? Ні. Написати можна, але хто це фінансуватиме? Ми чи не вперше відповідально підійдемо до формування бюджету. Я просив би Міністерство фінансів активізувати роботу та обговорити це питання, у тому числі, з профспілками», - сказав Гройсман.

Прем’єр запевнив, що уряд враховуватиме питання соціального захисту та виплати субсидій.

«Якщо газ коштує на біржі 190 доларів, то його ціна в Україні – це 190 доларів плюс транспорт і податки. Ми повинні йти тим шляхом, що й усі інші країни: ринкове ціноутворення та розвиток економіки. Наступний крок – монетизація субсидій, наступний крок – збільшення власного видобутку. Захистимо всіх, субсидії впораються з усім. Ми витримаємо і далі станемо більш конкурентними», - розповів голова уряду.

За його словами, такий підхід підтримують міжнародні фінансові організації.

«Той же самий МВФ. Вони не вимагають від нас нічого надскладного. Вони говорять: «Ви маєте бути самодостатньою державою». Ми продовжуватимемо співпрацю, але відстоюватимемо свої інтереси», - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, що Уряд після підписання Генеральної тристоронньої угоди з профспілками та роботодавцями відразу ж перейде до виконання намічених у ній завдань.

Время публикации: 23.08.2016 18:11
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.