Метою України є членство в НАТО та ЄС, - Парубій

Метою України є членство в НАТО та ЄС, - Парубій

Спікер Верховної ради Андрій Парубій вважає, що українські дипломати мають просувати в світі думку про намір України здобути повноцінне членство в Євросоюзі та НАТО.

Про це він заявив у виступі під час загальної наради послів України, що відбувається в Києві, повідомляє "Європейська правда".

Парубій, зокрема, наголосив, що Україна у відповідності до законодавства не має альтернативи зближенню з Альянсом та Європейським Союзом.

"Треба пояснювати, що нашим пріоритетом є членство в ЄС та членство в НАТО", - заявив він послам.

Спікер парламенту вважає, що українські дипломати не повинні зважати на думку тих країн, які наразі не готові чути про перспективу нашого членства.

"Я знаю, наскільки це болюче для деяких країн, в тому числі членів НАТО та Євросоюзу. Але це не має завадити нам пояснювати це. Пояснювати всюди", - наголосив Парубій.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України після завершення державного розшуку збирається оголосити радника президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва, міністра оборони РФ Сергія Шойгу та ще 16 громадян РФ, яким повідомлено про підозру у вчиненні особливо важких злочинів, у міжнародний розшук.

Время публикации: 22.08.2016 18:47
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.