Металопрофіль: особливості вибору сучасного будматеріалу

Металопрофіль: особливості вибору сучасного будматеріалу

Металопрофіль або профнастил - практичний універсальний будматеріал, який виготовляється з високоміцного сталевого листа. В якості захисту і для підвищення рівня міцності продукція додатково покривається алюмоцинком або цинком. Металопрофіль рівне від «ДАХ-ПРОФІЛЬ» набув широкого застосування в будівельній сфері, він використовується при зведенні і реконструкції, ремонті та модернізації житлових будинків, офісних та адміністративних будівель, промислових і складських об'єктів, госпбудівель.

Всі види металопрофілю на вибір

Сучасні технології виробництва дозволяють виготовити відразу декілька видів продукції:

  • Несучі ( «Н») - високоміцна продукція, яка може бути використана для зведення нежитлових будівель, парканів, гаражів.
  • стінові ( «С») - використовується для зведення стін і перегородок, може використовуватися для будівництва парканів.
  • несучих-стінові ( «НС») - універсальний матеріал з відмінними якісними характеристиками. Він застосовується для облицювання стін, зведення перегородок, облицювання димоходів та ін.

Відмінна риса кожного матеріалу в його товщині і висоті хвилі. Однак це не єдиний критерій, який слід враховувати при виборі підходящої продукції.

Як правильно вибирати металопрофіль?

Особливості покриття

Захисні покриття - це не тільки різницю колірних комбінацій, але і різні полімерні склади. Вони можуть утворювати матове і глянсове покриття. Фахівці галузі стверджують, що саме матова захист перевершує за якісними і експлуатаційними характеристиками глянець. Обумовлено це товщиною шарів, їх у матового матеріалу більше. Однак при виборі завжди слід ознайомитися з технічними характеристиками матеріалу, який вказаний в картці товару.

Товщина профілю має значення!

Для здешевлення продукція стає все тоншою. Ще кілька років тому металопрофілю товщиною 0,3-0,35 мм не існувало. За європейськими стандартами цей показник не повинен бути менше 0,45-0,5 мм. Цього достатньо для забору або оформлення димоходу, облицювання стін. Для зведення стін і перегородок цей показник повинен бути ще більше.

Рівень цинку

Оскільки товари часто випускаються для різних цінових категорій, то і вміст цинку в ньому може бути різним - від 100 г /м 2 до 275 г /м 2 . Цей показник впливає не тільки на кінцеву вартість продукції, а й на її довговічність, міцність, зносостійкість. Чим вище показник цинку, тим довше буде служити матеріал, адже саме цей метал захищає поверхню від корозійних процесів.

Время публикации: 07.06.2017 14:04
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.