Меркель анонсувала ухвалення антитерористичних заходів на рівні ЄС

Меркель анонсувала ухвалення антитерористичних заходів на рівні ЄС

Ісламістські напади в Німеччині будуть ретельно розслідувані, заявила канцлер Німеччини Анґела Меркель на прес-конференції у Берліні у четвер, 28 липня.

"Напади біженців у Німеччині - це знущання над тими людьми, які їм допомагають, над тими мігрантами, які дійсно потребують захисту", - сказала глава уряду ФРН. Водночас вона наголосила, що Німеччина дотримуватиметься Конституції та надаватиме притулок тим, хто втікає від війни, як того вимагає конвенція про біженців.

Також Меркель висловилась за ухвалення антитерористичних заходів на європейському рівні. "Там, де є прогалини, ми повинні діяти. Ми зробимо все можливе, щоб захистити безпеку у вільній демократичній країні", - наголосила канцлер.

Вона представила план з дев'яти пунктів з покращення ситуації з безпекою. Меркель зазначила, що йдеться про створення центральної інформаційної системи про біженців в ЄС та системи раннього попередження про можливі терористичні загрози з боку радикалів, дозвіл на залучення Бундесверу у внутрішніх операціях.

Нагадаємо, після того, як у Німеччині відбулася низка нападів, здійснених ісламістам, канцлер ФРН Ангела Меркель вирішила перервати свою відпустку для того, щоб відповісти на численні закиди щодо помилковості її міграційної політики.

Время публикации: 28.07.2016 15:58
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.