Львівська облрада вважає неприйнятними нові тарифи на житлово-комунальні послуги для населення

Сьогодні, 20 липня, у Львівській обласній раді голови усіх депутатських фракцій публічно підписали звернення до перших осіб держави – Президента Порошенка, прем’єр-міністра Гройсмана, голови Верховної Ради Парубія та голови Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг, Вовка щодо неприпустимості підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Про це повідомляє прес-служба ЛОР.

Зокрема, у документі йдеться про те, що голови депутатських фракцій, які представлені у Львівській обласній раді, висловлюють категоричну незгоду із постановою НКРЕКП від 9 червня 2016 року, відповідно до якої з 1 липня 2016 року встановлюються нові тарифи на газ та електроенергію.

Депутати наголошують, що питання підвищення цін і тарифів має відбуватись обґрунтовано і з залученням фахового експертно-аналітичного середовища, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

За словами голови ЛОР Олександра Ганущина, рішення підготувати відповідну заяву було прийнято на останньому засіданні голів депутатських фракцій. Львівські депутати вважають, що у в питанні тарифів має бути діалог між представниками НКРЄ, Нафтогазу, профільного міністерства та органами місцевої влади. Відтак на чергову сесію Львівської обласної ради, яка планує розглядати питання необґрунтованості підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, будуть запрошені відповідальні керівники міністерств та відомств, а також народні депутати від профільного Комітету Верховної Ради України.

Варто додати, що Львівська облрада на своїх засіданнях неодноразово зверталася до керівництва держави щодо тарифної політики в державі, однак аргументованої відповіді та управлінських рішень від вищезгаданих державних інституцій не дочекалася.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Время публикации: 20.07.2016 19:19
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.