Луценко обговорив з владою Ізраїлю питання екстрадиції Ставицького і Табачника

Генеральний прокурор України Юрій Луценко обговорив з владою Ізраїлю можливість екстрадиції колишніх міністрів часів президента України Віктора Януковича Едуарда Ставицького і Дмитра Табачника.

Про це він розповів в інтерв'ю ізраїльському виданню Forum Daily.

"Ми робимо акцент на пошуку грошей української мафії. За нашою інформацією, ці гроші далеко не в Ізраїлі, але, тим не менш, ізраїльські фахівці - і чинні, і відставні - пропонують нам допомогу в цьому питанні, і було б нерозумно нею не скористатися", - розповів Луценко.

Генпрокурор України зазначив, що у нього відбулася неофіційна зустріч з главою Міністерства оборони Ізраїлю Авігдором Ліберманом, а також переговори з генеральним прокурором Шаєм Ніцаном і міністром юстиції Айєлет Шакед. Сторони підписали меморандум про спільні дії.

"Ну а головне питання у нас було щодо колишнього міністра енергетики уряду Януковича пана Ставицького, який прийняв в Ізраїлі прізвище Розенберг. За матеріалами нашої справи ми підозрюємо його у незаконному виділенні землі під резиденцію державної мафії - Межигір'я. Збитки склали близько $50 млн. Ставицький оформляв всі темні оборудки. Ми спочатку подали до Ізраїлю документи для оголошення йому підозри, а в червні - документи на його екстрадицію", - повідомив Луценко.

Время публикации: 20.08.2016 14:06
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.