Луценко: Буде зроблено все, щоб "Хресна хода" була мирною

Луценко: Буде зроблено все, щоб "Хресна хода" була мирною

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що правоохоронні органи докладуть усіх зусиль для забезпечення мирного характеру "Хресної ходи" в Києві 28 липня, будуть введені посилені заходи безпеки, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми зробимо все, щоб забезпечити право людей прийти і помолитися. І ми зробимо все, щоб ця хода була безпечною",- запевнив генпрокурор.

За його словами, усіх паломників перевірятимуть за допомогою металошукачів, також буде паспортний режим, - "щоб не було іноземців та провокаторів".

Луценко зазначив, що буде задіяна велика кількість поліцейської охорони.

Генпрокурор також звернувся до патріотичних організацій, які так чи інакше хочуть протистояти цій ході, з пропозицією узяти участь 28 липня в українському заході, ініційованому патріархом Філаретом.

"Так можна продемонструвати свою українську позицію, заразом показавши, що в Україні є потужна українська церква",- сказав він. "Як генеральний прокурор я зобов'язаний забезпечити людям право на їхні конституційні дії, зокрема на будь-яку ходу... Я з повагою ставлюся до будь-яких конфесій та їхнього права молитися за Україну, хоча по-людськи не цілком розумію, чому молитися за мир треба в країні, яка є жертвою агресії, а не в країні-агресорці",- додав генпрокурор.

Время публикации: 24.07.2016 17:54
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.