Ложкін пішов у відставку, головою АП став Райнін

Ложкін пішов у відставку, головою АП став Райнін

Глава Адміністрації президента України (АП) Борис Ложкін сьогодні, 29 серпня, пішов у відставку. Про це заявив президент України Петро Порошенко у ході Національної ради реформ.

"Я прийняв рішення, що ми делегуємо Бориса Ювгеновича на цей надзвичайно відповідальний напрямок роботи (Національна інвестиційна рада, - ред.). Борисе, я дякую тобі за два роки, можливо, найскладніші роки в історії України, що ти був поруч", - заявив Порошенко.

Борис Ложкін - найкраща кандидатура на роль ключового менеджера і комунікатора у питанні залучення інвестицій в економіку

— Петро Порошенко (@poroshenko) 29 августа 2016 г.

Голова держави також зазначив, що Борис Ложкін залишиться його радником.

Борис Ложкін обіймав посаду голови Адміністрації президента з 10 червня 2014 року.

Президент України Петро Порошенко прийняв рішення призначити Ігоря Райніна главою Адміністрації президента замість Бориса Ложкіна. Про це Порошенко заявив на засіданні Національної ради реформ, передає РБК-Україна.

"Хотів би підкреслити, що мною прийнято рішення про призначення головою АПУ Ігоря Григоровича Райніна", - заявив Порошенко.

Він також анонсував позачергове засідання Кабміну.

Мною прийнято рішення про призначення главою Адміністрації Президента Ігоря Райніна

— Петро Порошенко (@poroshenko) 29 августа 2016 г.

"Указ про призначення (Райніна, - ред.) я підпишу сьогодні. Ми домовилися з Володимиром Борисовичем (Гройсманом, - ред.), що сьогодні буде засідання уряду", - додав Порошенко.

Время публикации: 29.08.2016 14:52
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.