Лікарі добровольчого шпиталю повернулися на передову

Лікарі добровольчого шпиталю повернулися на передову

Медики Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова повернулися на передову, оскільки Міністерство оборони погодилося офіційно залучити їх до проведення антитерористичної операції.

Про це сказав Геннадій Друзенко, співзасновник і керівник ПДМШ ім. М Пирогова на прес-конференції в Інституті Горшеніна.

"У нас є набір хороших новин. Почнемо з урегулювання питання Збройних Сил. Буквально через кілька днів після нашої прес-конференції ми вийшли на найвище військове керівництво, головнокомандувач Збройних Сил Муженко зробив доповідь міністрові оборони Полтораку, де було запропоновано механізм залучення наших медиків, який ми спільно розробили. Доповідь була затверджена міністром оборони, і на сьогодні в нас є документ, який говорить про чіткий алгоритм: як залучаються медики, хто повинен видавати наказ про їхнє залучення в АТО", - сказав Друзенко.

Він висловив надію, що це рішення не будуть саботувати на низовому рівні.

Друзенко додав, що серпнева ротація лікарів-добровольців надала допомогу 658 пацієнтам на Донбасі, в тому числі 63 військовим. З вересня ПДМШ надаватиме медичну допомогу військовим на Маріупольському напрямку - розгорнуто два пункти в 30-й бригаді, один пункт у 56-й бригаді і по одному у Волноваській і Попаснянській лікарнях.

"Також є прохання від військових медиків розширити нашу присутність у лікарні в місті Щастя і місті Станиця Луганська. Якщо ЗСУ будуть виконувати свої зобов'язання, то наступного місяця ми перекриємо і ці два важливі напрямки на самому сході України", - сказав він.

Нагадаємо, ПДМШ ім. Пирогова – стратегічний партнер Руху «Справедливість». Координатор руху Маркіян Лубківський.

Время публикации: 02.09.2016 15:46
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.