КВУ прогнозує проблеми з підрахунком голосів на двох округах

КВУ прогнозує проблеми з підрахунком голосів на двох округах

Комітет виборців України прогнозує можливість "серйозних проблем" з підрахунком голосів на довиборах у Верховну Раду по Луганщині та Чернігову.

Про це заявив генеральний директор КВУ Олексій Кошель, повідомляє прес-служба Комітету.

"Через велику кількість технічних кандидатів та відповідно "технічних" членів ДВК серйозні проблеми у вечір та ніч підрахунку голосів можливі на ВО №114 (Луганська обл. - ред.) та №206 (Чернігів. - ред.)", - зазначив Кошель.

На його думку, сьогодні можна з упевненістю говорити про наявність трьох проблемних округів на проміжних виборах: №151 на Полтавщині, №114 на Луганщині та №206 на Чернігівщині.

Зазначається, що у ВО №206 на Чернігівщині нещодавно було документально зафіксовано мережу підкупу виборців. Від імені одного із кандидатів виборцям пропонувалися грошові сертифікати на купівлю медикаментів, які вони могли обміняти в аптеках. На цьому окрузі також зареєстровано аномально високу кількість кандидатів – 74, що вп'ятеро більше, ніж на парламентських виборах 2014 року. Такий механізм, підкреслюють в КВУ, є спробою контролю над ДВК для впливу на результати голосування.

У ВО №151 на Полтавщині зафіксовано масштабну схему фальсифікацій, у якій, крім виборчого штабу кандидата, задіяні члени ДВК від технічних кандидатів, нагадують в Комітеті. А у ВО №114 на Луганщині в останні тижні мали місце політично вмотивовані рішення ОВК, пов’язані із формуванням дільничних виборчих комісій. Також там було зафіксовано мережу підкупу виборців під виглядом проведення соціального дослідження.

Нагадаємо, що сьогодні проходять довибори до ВР у 7 округах.

Время публикации: 17.07.2016 16:32
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.