Кубів до кінця року обіцяє 25 тис. нових місць у дитсадках

Кубів до кінця року обіцяє 25 тис. нових місць у дитсадках

До кінця року в Україні планується додатково створити у дошкільних навчальних закладах 25 тисяч місць.

Про це у четвер на педагогічній конференції заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку Степан Кубів, повідомляє Укрінформ.

"За оперативними даними регіональних управлінь з освіти і науки по Україні, на 1 серпня створено 10,5 тисячі міст для дітей дошкільного віку. До кінця 2016 року планується створити загалом 25 тисяч додаткових місць", - сказав Кубів.

Він зазначив, що зараз в середньому на 100 місць в дитсадках припадають 117 дітей. При цьому в черзі до дитячого садка зараз перебувають 90 тисяч дітей. За словами віце-прем'єра, найбільша переповненість дошкільних навчальних закладів у Львівській області: на 100 місць припадають 144 дитини. Найкраще охоплені діти дошкільною освітою у Хмельницькій, Черкаській та Сумській областях.

"Рівень готовності і забезпечення там становить 93%", - уточнив Кубів.

Віце-прем'єр також додав, що ухвалений нещодавно новий санітарний регламент має спростити процедуру відкриття дитсадків різної форми власності та закликав місцеву владу створювати можливості для розвитку мережі корпоративних та приватних дитячих дошкільних закладів.

Время публикации: 18.08.2016 16:51
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.