Ковані елементи в оформлення саду - стильно і оригінально в будь-яку епоху

Ковані елементи в оформлення саду - стильно і оригінально в будь-яку епоху

Використання кованих елементів в ландшафтному дизайні не ново. Такий прийом застосовувався і сотні років тому, проте доступна така розкіш була небагатьом. Сучасність внесла корективи, а тому кування міцно увійшла в життя обивателів, вона застосовується не тільки як елемент декору. Функціональні і надійні ковані елементи SteeLand здатні урізноманітнити і прикрасити інтер'єр, але і виконати ряд важливих завдань.

Використання кованих елементів в саду

Вся ковка - це часто універсальні вироби, які можуть виконуватися повністю з металу або вдало поєднуватися з каменем, деревом, склом, пластиком. Готові вироби унікальні, вони виконуються або за ескізами замовника, або за ескізами самого майстра, який береться за роботу. Такий підхід дозволяє отримати унікальні сталеві вироби, які:

  • Візуально розмежовують простір саду.
  • Виконують роль вхідних конструкцій, які додатково захищають відвідувачів від палючого сонця.
  • Використовуються в якості міцної основи для озеленення, особливо це стосується тумб, багатоярусних трельяжів, арок.
  • Прикрашають ландшафт, роблять його оригінальним і розкішним.
  • Дозволяють організувати дозвілля і місце для повноцінного відпочинку.
  • Виступають як захисних елементів.

Стиль готових конструкцій може бути найрізноманітнішим. У моді ковані елементи в стилі рококо та бароко. Вони дозволяють відтворювати епоху Середньовіччя. Однак своє місце «під сонцем» відвоювали і мінімалістські елементи, а також оригінальні конструкції в стилі ф'южн. З вибором виконання можна фантазувати.

Ковані вироби: будь-який варіант на вибір замовника

Готові конструкції можуть створювати ефект легкості, що дуже цінно для невеликих ділянок. Для просторих володінь краще вибирати масивні вироби, які здатні зробити сад розкішним.

Огорожі та хвіртки

Ці конструкції першими вибирають для оформлення присадибної ділянки. Вони захищають його від проникнення диких звірів і сторонніх людей. Хвіртки можуть бути складовою частиною огорожі або виступати в якості самостійного елементу.

Садова меблі

Функціональні елементи, які дозволяють організувати дозвілля, будуть корисними для оформлення простору. У цю категорію включені столики і стільці, лавки і лавки, підставки і трюмо, крісла та ін.

Альтанки

Чи можуть мати незвичайні і сміливі форми. Готові конструкції дозволяють повноцінно відпочивати в будь-яку погоду, а поруч встановлений мангал дозволяє ще й приготувати смачні і корисні страви.

Время публикации: 13.02.2018 23:57
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.