Конструкторське бюро "Південне" звернулося до Президента України

Звернення відбулося з приводу «протизаконних дій з боку керівництва Державного космічного агентства України». Ракетники обурені конфліктною ситуацією, що склалася внаслідок звільнення колишнього керівника КБ «Південне» Олександра Дегтярьова в лютому 2016 року. В листі нагадується, що рішенням Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 25 травня 2016 року екс-керівник підприємства О. Дегтярьов був поновлений на посаді генерального директора ДП «КБ «Південне». Однак голова ДКАУ Любомир Сабадош до цього часу так і не підписав наказу про повернення О. Дегтярьова. «Незважаючи на законні вимоги та офіційні звернення, головою ДКА України Л. Ю. Сабадошем навмисно вже тривалий час ігнорується встановлений законодавством обов'язок із виконання судового рішення. Свою бездіяльність він обґрунтовує незрозумілістю судового рішення та його оскарженням, що, слід зазначити, не є підставою для його невиконання. При цьому сама апеляційна скарга ДКА України до цього часу залишається без руху з огляду на допущені недоліки під час її підготовки», — йдеться у зверненні.

Автори листа повідомляють, що на зустрічі з представниками трудового колективу ДП «КБ «Південне» голова ДКА України сказав, що «не бачив рішення суду», а також що «все одно буде проводитися конкурс на керівну посаду підприємства». Тим часом, наголошують вони, призначений головою ДКАУ тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора ДП «КБ «Південне» В. В. Хуторний може займати керівну посаду на підприємстві протягом не більше трьох місяців. «Строк законного перебування Хуторного В. В. на посаді виконавця обов'язків генерального директора ДП «КБ «Південне» закінчився 12 липня 2016 року», — йдеться в документі. Незважаючи на це, В. В. Хуторний «продовжує залишатися на території режимного підприємства, підписувати документи та офіційні листи, брати участь у нарадах від імені ДП «КБ «Південне».

Автори листа стверджують, що тим часом триває всебічний тиск на підприємство та спроби «виведення коштів із поточних рахунків до інших банків».

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Время публикации: 20.07.2016 18:06
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.