Коліматори Холосан

Коліматори Холосан

Назва цього американського бренду відома серед професійних стрільців - мисливців, військових, спортсменів та інших. Причиною цьому є унікальні за своїми характеристиками і властивостями коліматори Холосан, що забезпечують високоточне стрільбу по віддаленим мішеням в будь-яку погоду та час доби.

Види коліматорів Холосан

Компанія випускає на ринок численні серії коліматорних прицілів, які вирішують широкий спектр завдань в будь-яких умовах. Це один з кількох виробників, що надає пожиттєву гарантію на свою продукцію, що свідчить про унікальну якість та міцність коліматорів Холосан. У представлених серіях є компактні моделі для пістолетів, які мають повний функціонал при мінімальній вазі.

Компанія радує любителів калібру 12, створюючи високоточні відкриті приціли, які можна використовувати із гладкоствольною зброєю.

Щодо закритих коліматорів Холосан, то це пристрої з широким спектром дій. Їх можна встановлювати на будь-який вид зброї, навіть на великокаліберні кулемети, і вони обладнані передовими технологіями:

 • подвійне джерело живлення - сонячні та літієві батарейки;
 • автоматичне вимикання при втраті стабільності пристрою;
 • налаштування яскравості під зовнішнє освітлення;
 • сумісність з різними видами кріплень;
 • змінний прицільний знак: коло, крапка з колом, крапка;
 • висока герметичність і захист від вологи, пилу, бруду;
 • газонаповнення внутрішньої частини для усунення ефекту "роси" на склі;
 • поєднання з приладами нічного бачення та інше;
 • різноманітні кольори підсвічування з автоматичним налаштуванням яскравості;
 • довговічність роботи батарейок: від 50 тисяч годин;
 • швидкий монтаж на зброю;
 • міцний і захищений корпус з титану та алюмінію.

Як зробити правильний вибір коліматора Холосан

Необхідно визначитися одразу, для яких цілей потрібно придбати коліматорний приціл. У мисливській та військовій справі оптимальним варіантом буде пристрій закритого типу із газонаповненням та подвійним живленням, що відмінно дозволяє справитись в польових умовах. Пристрій витримає велику віддачу і не допустить будь-яких збоїв навіть при різких стрибках температури повітря, його мінімальних і максимальних показниках.

Більше того, навіть якщо коліматор Холосан попаде під колеса автомобіля, то завдяки надміцному титановому або алюмінієвому корпусу він залишиться невразливим і збереже свої унікальні властивості. Те саме стосується занурення пристрою під воду на глибину до 30 метрів, чого не скажеш про жоден аналог від провідних світових компаній.

Придбати коліматор Холосан за вигідною ціною та оперативною доставкою в будь-який куточок України пропонує інтернет-магазин "Профоптика". Компанія є найбільшим постачальником оптичної продукції від провідних брендів і підтримує безпосередню співпрацю з американським брендом Holosun. Цей факт дозволяє мати в наявності популярні пристрої та забезпечити клієнтів якісним продуктом в найкоротший термін.

Время публикации: 20.01.2024 14:42
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.