Клімкін вимагатиме звільнення Умерова на зустрічі ОБСЄ

Клімкін вимагатиме звільнення Умерова на зустрічі ОБСЄ

Наступного тижня на зустрічі міністрів закордонних справ у рамках заходів ОБСЄ, голова МЗС України Павло Клімкін закличе країн-партнерів збільшити тиск на Росію з метою звільнення політв'язнів.

Про це 26 серпня під час акції на підтримку заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, який знаходиться на примусовій стаціонарній судово-психіатричній експертизі, заявила прес-секретар українського МЗС Мар'яна Беца, повідомляють "Крим.Реалії".

"У рамках ОБСЄ пройде неформальний захід п'ятдесяти семи країн-учасниць ОБСЄ та ім'я Ільмі Умерова буде звучати першим. Ми будемо розповідати далі про всіх політичних в'язнів в Росії й окупованому Криму, які страждають від репресивної російської машини. Ми закликаємо всіх негайно зупинити будь-які репресії проти кримських татар, етнічних українців в окупованому Криму. Ми закликаємо Росію зупинити вбивство Ільмі Умерова. Ми закликаємо Росію дати належну медичну допомогу Ільмі Умерову. Ми закликаємо Росію залишити Україну, покинути Крим", – сказала Беца.

Нагадаємо, що десятки активістів зібралися у Києві, щоб підтримати переслідуваного в Криму заступника голови Меджлісу.

Время публикации: 26.08.2016 21:47
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.