Китай повністю підтримує цілісність України, - посол КНР

Китай повністю підтримує цілісність України, - посол КНР

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зустрівся у вівторок з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ду Веєм, інформує прес-служба ВРУ.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань щодо активізації міжпарламентського та економічного співробітництва.

У ході розмови голова парламенту підкреслив, що для України надзвичайно важлива тверда позиція Китаю у питанні територіальної цілісності і недоторканості кордонів України. Також Парубій наголосив на необхідності подальшого розвитку і інтенсифікації економічних стосунків між обома країнами.

У своєю чергу, посол запевнив у повній підтримці позиції України у питаннях територіальної цілісності та економічної і політичної співпраці.

"Китай не відступить від підтримки України і продовжить політику тісної співпраці", - сказав він і додав, що Китай готовий у подальшому докладати зусиль до розв'язання кризи у формі, прийнятній для обох сторін.

Ду Вей також висловився щодо важливості проведення третього засідання Міжурядової комісії у цьому році для поглиблення торгівельно-економічного співробітництва.

Голова ВРУ зазначив, що до засідання комісії між урядами України і КНР серйозне ставлення, і запевнив, що в Україні є достатньо сил, щоб не допустити ніякої кризи восени та провести захід на належному рівні.

Парубій також додав, що для створення належних умов інвесторам докладається багато зусиль, зокрема, щодо врегулювання ситуації на Сході України.

Время публикации: 01.09.2016 16:49
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.