Канадська опозиція хоче від Трюдо більшої протидії РФ

Канадська опозиція хоче від Трюдо більшої протидії РФ

Канадські опозиціонери зустрілися із українською громадою.

Про це заявив депутат федерального парламенту від опозиційної Консервативної партії та тіньовий міністр закордонних справ Тоні Клемент після зустрічі із представниками української громади Канади у Торонто, передає Укрінформ.

"Депутати від Консервативної партії переконані, що прем’єр-міністр Трюдо має протистояти незаконним діям Володимира Путіна та продовжувати потужну підтримку України, розпочату попереднім урядом", - сказав Клемент.

Він висловив жаль з приводу відмови міністра оборони Канади відвідати Україну та підписати з українським оборонним відомством угоду про співробітництво у сфері оборони. «Окрім цього, зустріч глави МЗС Канади Стефана Діона із російським колегою Сергієм Лавровим в рамках відновлення дипломатичного спілкування з РФ демонструє явну зміну у відносинах між Канадою та Україною», - наголосив тіньовий міністр.

Він підкреслив, що учасники зустрічі відзначили переваги Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною, втім висловили занепокоєння з приводу інших рішень чинної канадської влади. «Нам повідомили, що українські канадці були розчаровані відмовою Джастіна Трюдо продовжити канадську військову тренувальну місію в Україні. Вони також були стурбовані через раптове припинення канадською стороною постачання Україні критично важливих супутникових даних», - підсумував Клемент.

Разом із Тоні Клементом із українською громадою поспілкувався також тіньовий міністр оборони Канади Джеймс Безан.

Время публикации: 27.07.2016 19:30
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.