Кабмін призначив в.о. ректора НАУ Іванову

Міністерство освіти і науки України призначило в.о. ректора Національного авіаційного університету Тамару Іванову.

"Сьогодні вранці представив колективу Національного авіаційного університету України нового в. о. ректора - Іванову Тамару Вікторівну", - написав заступник міністра освіти і науки – керівник апарату Роман Греба на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, колектив НАУ має сконцентруватися на питаннях підготовки студентів та розвитку науки, а оцінку дій керівництва з використання майна ВНЗ повинні дати правоохоронні органи.

Т. Іванова є проректором з навчальної та методичної роботи в НАУ.

Як повідомлялося, попереднього в.о. ректора цього університету Володимира Харченка затримала Служба безпеки України під час отримання хабара в EUR170 тис., після чого він був звільнений Міносвіти зі своєї посади.

Під час обшуків у квартирі затриманого на хабарництві т.в.о. ректора Національного авіаційного університету виявлено гроші у різній валюті у сумі понад 4,5 млн. у гривневому еквіваленті та 10 банківських карток.

У свою чергу, затриманому на хабарі колишньому в. о. ректора Національного авіаційного університету Володимирові Харченкові повідомлено про підозру.

Время публикации: 29.08.2016 11:16
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.