Із радикальною заявою щодо Джамали виступила суперниця

Із радикальною заявою щодо Джамали виступила суперниця

Солістка гурту "The Hardkiss" Юлія Саніна виступила на захист своєї колишньої суперниці по національному відбору на пісенний конкурс "Євробачення".

"Конкурси! Після них завжди залишається неприємний осад. Неприємно читати про себе дискусії, критику. Але це дрібнички, порівняно з тим, скільки образ припало на долю надзвичайно талановитої співачки, моєї колеги Джамали.

Найбільш неприємно, коли відверті образи пишуть люди з аватарками #thehardkiss. Коли мене запитують, хто моя публіка, я завжди відповідаю, що це прогресивні і адекватні люди. Я знаю, що ви саме такі й не підведете мене!

Повірте, артисти -- такі ж звичайні люди. І ці конкурси для нас неймовірне випробування -- не витримують ні нерви, ні здоров'я.

Напевне, ще й тому мене температурить вже третій день. Підтримайте Джа, їй тепер потрібна підтримка всіх нас. Всім добра, світла і музики бажаю!", -- висловилась Юлія Саніна на власній сторінці в одній із соцмереж.

Нагадаємо, що The Hardkiss зайняли друге місце у національному відборі, Джамала ж перемогла і буде виступати на Євробаченні від України.

Время публикации: 27.02.2016 17:15
По материалам: expres.ua
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.