Імпічмент президента Бразилії перейшов до кінцевої стадії

Імпічмент президента Бразилії перейшов до кінцевої стадії

Процес імпічменту президента Бразилії Ділми Руссефф вступає сьогодні у фінальну стадію.

Напередодні Федеральний верховний суд країни відхилив апеляцію адвокатів тимчасово відстороненої від посади президента Руссефф з вимогою повернути процес імпічменту на попередню стадію, пише газета Estado de Sao Paulo.

Зокрема, захист наполягав на процедурних порушеннях під час розгляду питання про імпічмент у верхній палаті парламенту. Зокрема, до порушень адвокат відніс винесення поправок до доповіді про остаточну відставку глави держави на голосування пакетом, а не окремо. Однак суд із цим не погодився, зазначивши, що "в законодавчих органах практика розгляду поправок "пакетами" є загальноприйнятою".

Як відомо, 10 серпня Федеральний сенат Бразилії проголосував за продовження процесу імпічменту президента. Найближчим часом сенатори ще раз проаналізують аргументи, висунуті противниками Руссефф, вислухають представників захисту і звинувачення, свідків, а потім повторно проголосують з питання доцільності її відставки.

Якщо імпічмент Руссефф буде схвалений, віце-президент Мішель Темер, який нині тимчасово виконує обов'язки глави держави, буде її очолювати до 2018 року.

Время публикации: 25.08.2016 10:14
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.