Єврокомісія погрожує штрафувати країни за відмову приймати біженців

Єврокомісія погрожує штрафувати країни за відмову приймати біженців

Єврокомісія знову обговорює питання про введення фінансових санкцій проти країн, які не бажають приймати до себе біженців.

Про це заявив єврокомісар з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос, повідомляє Європейська правда.

Розмір пропонованого штрафу - 250 000 євро за кожного неприйнятого мігранта. За словами Аврамопулоса, пропозиції Єврокомісії покликані доповнити існуючий механізм розподілу біженців і внести корективи для ситуацій, коли деякі держави-члени закривають очі на переселення.

"Нові правила будуть обов'язковими після прийняття Європейським парламентом та Радою для всіх держав-членів, за винятком Великої Британії, Ірландії і Данії, які мають право самі вирішувати про свою участь відповідно з діючими правилами", - сказав Аврамопулос.

За останніми даними, тільки 1% біженців були переміщені за програмою переселення ЄС, в той час як планувалося розселити 160 тисяч осіб.

"Комісія і надалі буде регулярно звітувати і залишає за собою право вживати заходів, коли держави-члени не виконують свої зобов'язання", - сказав єврокомісар.

Время публикации: 23.08.2016 11:38
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.