Єврокомісар з питань цифрової економіки та цифрового суспільства відвідає Україну

Єврокомісар з питань цифрової економіки та цифрового суспільства відвідає Україну

Європейський комісар з питань цифрової економіки та цифрового суспільства Гюнтер Еттінгер перебуватиме в Україні з дводенним візитом 25 та 26 липня, передає УНН з посиланням на прес-службу Представництва Європейського Союзу в Україні.

Зазначається, що під час свого візиту він зустрінеться з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, Віце-прем'єр-міністром та міністром з економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим та головою Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв'язку Олександром Данченком. На зустрічах обговорюватимуть співпрацю між ЄС та Україною в сфері цифрової економіки та цифрового суспільства.

Комісар також виступатиме на зустрічі високого рівня, на якій обговорюватимуть виклики та можливості, які Єдиний цифровий ринок Європейського Союзу несе для України.

Комісара надихнув успіх Енергетичної спільноти, яка поширює правила європейського внутрішнього енергетичного ринку на країни південно-східної Європи та за її межі, і сподівається дослідити можливості подібної Цифрової спільноти між ЄС та Україною.

На початку осені у Брюсселі Комісар Еттінгер має намір організувати зустріч на рівні міністрів з шістьма країнами Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна), аби продовжити обговорення ідеї створення Цифрової спільноти.

Нагадаємо, країни Вишеградської групи під час саміту ЄС 16 вересня у Брюсселі запропонують спільну концепцію реформування ЄС.

Время публикации: 25.07.2016 13:09
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.