ГУР повідомила ОБСЄ про "Гради" і танки бойовиків у п’яти пунктах

ГУР повідомила ОБСЄ про "Гради" і танки бойовиків у п’яти пунктах

Українська сторона надала інформацію представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, самохідних артилерійських установок та 122-мм ракетних систем залпового вогню “Град” у районах Широкої Балки, Стаханова, Олександрівки, Горлівки та Луганська.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

У ГУР зазначили, що загалом противником вживаються заходи щодо підтримання боєготовності військ (сил), проведення ротації, посилення передових підрозділів та поповнення запасів боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів на напрямках:

Слов’янський. На передових позиціях 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ проведено ротацію мінометних підрозділів та посилення підрозділів 3 мотострілецького батальйону в районі Польового за рахунок висування резервної бронегрупи і вогневого взводу гаубичного артилерійського дивізіону. До району Дебальцевого переміщено реактивну артилерійську батарею 122-мм реактивних систем залпового вогню “Град”.

До північних районів н.п.Горлівка (напрям на Майорськ, Зайцеве) перекинуто до мотострілецької роти та гаубична самохідна артилерійська батарея (вісім бойових машин піхоти, чотири 122-мм самохідні артилерійські установки “Гвоздика”, чотири вантажні автомобілі з особовим складом і боєприпасами) зі складу 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ.

Новоайдарський. У напрямку Веселенького переміщено мотострілецький взвод (три бронетранспортери, дві зенітні установки ЗУ-23-2, вантажний автомобіль з особовим складом) зі складу 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК ЗС РФ. У районі Веселенького, Миколаївки проводяться роботи з удосконалення інженерного обладнання позицій 11 стрілецького батальйону бригади.

Волноваський. До Докучаєвська переміщено два вантажні автомобілі з особовим складом та два паливозаправники.

Время публикации: 24.07.2016 20:42
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.