Гройсман вимагає з 1 вересня запустити у повному режимі систему е-декларування

Гройсман вимагає з 1 вересня запустити у повному режимі систему е-декларування

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Національного агентства з питань запобігання корупції забезпечити запуск системи електронного декларування 1 вересня, передає урядовий портал.

"Я вам доручаю з 1 вересня запустити у повному режимі роботу електронної системи декларування", - заявив Володимир Гройсман, звертаючись до Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Леоніда Євдоченка під час засідання Уряду у вівторок.

Прем’єр-міністр попередив керівників Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Леоніда Євдоченка про персональну відповідальність за запуск роботи системи електронного декларування.

"Якщо до 1 вересня цього не буде зроблено, я нікого не хочу лякати, але звільнення - це мінімум того, що буде", - попередив Володимир Гройсман.

Слід зазначити, що Прем’єр-міністр назвав ганьбою ситуацію, що склалася навколо запуску системи електронного декларування.

"Моя мета сьогодні, щоби з 1 вересня ви запустили електронне декларування. Я цього вимагаю, у тому числі, як і той, хто буде заповнювати цю електронну декларацію. Не говорячи про те, що це - авторитет нашої держави, авторитет нашої країни, це усі зобов'язання, які ми брали на себе. Ми приймали закони. Врешті-решт у цьому питанні потрібно поставити крапку", - наголосив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування подаватимуть електронні декларації про доходи з 1 вересня.

Время публикации: 23.08.2016 14:15
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.