Гройсман та Керрі обговорили проведення реформ в Україні

Гройсман та Керрі обговорили проведення реформ в Україні

Сьогодні, 7 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із державним секретарем Сполучених Штатів Америки Джоном Керрі розповів про проведення реформ в Україні та вирішення поточних питань. Про це повідомили прес-службі Кабміну.

Зокрема, В.Гройсман розповів Дж.Керрі, що уряд вже розпочав реформу української митниці для перетворення її в прозору та ефективну службу, та в Україні зараз працюють 11 спеціалістів з митної та прикордонної служб США, які допомагатимуть у реалізації цієї реформи. Також премєр повідомив, що Київський апеляційний господарський суд зняв арешт з рахунків компанії “Енергоатом”, що дозволить виконати фінансові зобов’язання перед американськими та європейськими партнерами, у тому числі за кредитними угодами, а також повернути довіру іноземних банків. Крім того, зазначив В.Гройсман, уряд розпочав приватизацію державних підприємств, зокрема процес підготовки до аукціону для приватизації ПАТ “Одеський припортовий завод”.

Під час зустрічі В.Гройсман також подякував Сполученим Штатам Америки за підтримку та надання допомоги у розмірі 220 млн доларів, яка була озвучена під час його візиту до США.

У свою чергу Джон Керрі висловив підтримку українським реформам та зазначив, що реформи допомагають Україні залучити інвестиції і забезпечити економічне зростання.

За словами Дж.Керрі про це, зокрема, свідчить прогноз зростання економіки на 1,5% за підсумками цього року та 3% у 2017 році.

Время публикации: 07.07.2016 21:06
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.