Гройсман розповів про Антикризовий план-2016

Гройсман розповів про Антикризовий план-2016

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вважає неконструктивною дискусією, яким має бути Уряд: політичним чи технократичним.

Про свою позицію Володимир Гройсман висловив на власній сторінці у соціальній мережі.

Він вважає що тільки ефективна взаємодія Кабінету Міністрів, Парламенту, місцевих органів влади та громадянського суспільства забезпечить подолання кризи в країні.

«Дискусія, яка нав'язується людям, щодо протиставлення формування технократичного чи політичного Уряду не має сенсу. Я вважаю, що треба ставити питання про професійний Кабмін, який, беззаперечно, має отримати політичну підтримку. Тоді Уряд буде ефективним, тоді він може діяти, тоді він зможе керувати реформами, тоді він може врешті-решт нести відповідальність.

Антикризовий План дій, який має реалізувати Уряд у 2016 році, повинен бути зрозумілим для українського суспільства, щоб ми змогли повернути довіру громадян до влади.

Завдань дуже багато. І не дивлячись на те, який буде створений Уряд, хто його очолить, найголовніше, щоби питання зрушилися з місця, і ми змогли добитися якісного результату і спільного успіху для країни», - вважає спікер парламенту.

Время публикации: 27.03.2016 21:27
По материалам: vn.presspoint.in.ua
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.