Гройсман пояснив рішення уряду щодо єдиної ціни на газ

Гройсман пояснив рішення уряду щодо єдиної ціни на газ

Кабінет міністрів прийняв дуже важливе і непросте рішення щодо ціни на газ, що виводить Україну на шлях до повної енергетичної незалежності за рахунок перспективи нарощування власного видобутку Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

"За декілька днів ми будемо відзначати День нашої Незалежності. Справжня незалежність - це, на мій погляд, коли ми відчуваємо себе господарями на своїй землі. І я хочу, щоб це відчуття Господаря з великої літери, яке десятиліттями руйнувалось, нарешті відродилось. Відродилось, зокрема, в тому, які рішення кожен з нас приймає на своєму рівні. Наведу приклад. Уряд прийняв дуже важливе і непросте рішення щодо ціни на газ, що зупиняє розкрадання, яке роками процвітало в газовому секторі, і виводить Україну на шлях до повної енергетичної незалежності за рахунок перспективи нарощування власного видобутку", - зазначив В.Гройсман.

Він також додав, що органи місцевого самоврядування повинні на своєму рівні "перебудовувати міське господарство на засадах енергоефективності, щоб і людям було тепло, і не гріти дорогим газом просто повітря".

"А далі - кожен з нас може і повинен запроваджувати заходи з енергоефективності у своїй оселі. Держава і місцева влада мають і можуть у цьому допомагати. І в результаті у виграші - прості громадяни і держава", - додав очільник уряду.

Время публикации: 19.08.2016 13:41
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.