Гройсман доручив ДФС перевірити використання коштів на ремонт доріг

Гройсман доручив ДФС перевірити використання коштів на ремонт доріг

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення Державній фіскальній службі і Державній аудиторській службі перевірити ефективність використання виділених коштів на ремонт доріг.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Я б хотів, щоб ми зараз ретельно зайнялися перевіркою тих обсягів робіт, які були зроблені. Зараз потрібно відновлювати дорожнє господарство, і тут дуже важливо, щоб кожна гривня, виділена на ці цілі, була ефективно використана", - заявив Гройсман в ході робочої наради про стан виконання дорожніх робіт в Україні.

Він нагадав, що на ремонт доріг вже виділено 6,5 млрд грн, а всього на ремонт доріг направлять близько 19 млрд грн.

Серед порушень при проведенні робіт, пов'язаних з ремонтом доріг, прем'єр-міністр назвав непрозоре проведення тендерів, необ'єктивне завищення розцінок та обсягів робіт, переведення виділених коштів у готівку та їх розкрадання.

"Я б хотів, щоб зараз і аудиторська служба, і фіскальна служба дуже предметно зайнялися вивченням ситуації. Я б дуже хотів, щоб ви провели розслідування і там, де є зловживання, я хочу знати прізвища, хто за цим стоїть, хто це "кришує", скільки коштів було витрачено неправильно і збитки, завдані державі. Якщо це є, ми повинні бути принциповими і люди повинні понести покарання", - заявив Гройсман.

Время публикации: 25.07.2016 21:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.