ГПУ планує оголосити у міжнародний розшук 18 високопоставлених громадян РФ, - Луценко

ГПУ планує оголосити у міжнародний розшук 18 високопоставлених громадян РФ, - Луценко

Генеральна прокуратура України після завершення державного розшуку збирається оголосити радника президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва, міністра оборони РФ Сергія Шойгу та ще 16 громадян РФ, яким повідомлено про підозру у вчиненні особливо важких злочинів, у міжнародний розшук.

Про це під час брифінгу повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко.

“Ми будемо відразу після завершення державного розшуку (так вимагає від нас законодавство — певний час його проводити), встановивши, якщо цих громадян немає на території України — передати справу у міжнародний розшук”, — повідомив Ю.Луценко.

Як відомо, на підставі зібраних доказів 8 серпня ГПУ повідомлено про підозру у вчинені особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України і громадської безпеки, миру та міжнародного правопорядку 18 особам з числа представників влади і керівництва ЗС РФ.

Загалом, як зазначив Луценко, Генеральна прокуратура України на сьогодні притягнула до кримінальної відповідальності 39 осіб Російської Федерації за проведення агресивної війни проти України.

Генпрокурор України додав, що злочинні дії російських високопосадовців, яким було оголошено повідомлення про підозру, призвели до загибелі 2263 українських військовослужбовці, а також було завдано збитків на загальну суму понад 1,3 трлн грн.

Время публикации: 22.08.2016 16:01
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.