Головна версія вбивства Шеремета - помста за профдіяльність, - Луценко

Головна версія вбивства Шеремета - помста за профдіяльність, - Луценко

Слідство розглядає всі версії вбивства журналіста Павла Шеремета, але основною є помста за професійну діяльність.

Про це в ефірі "112 каналу" повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

"Зараз ідуть першочергові слідчі дії. Ми отримуємо покази тих, хто проживає в цьому районі, опитуємо свідків, в тому числі і сумно відомого російського каналу, який першим приїжджає на місця несподіваних убивств, опитуємо також близьких Павла", - цитує Луценка його прес-секретар Лариса Сарган у Facebook.

За його словами, "у понеділок планується заслухати перші дані від працівників ФБР, які долучені в якості фахівців до вибухо-технічної експертизи, а також до авто-технічної експертизи, вони ж нам допомагають і в аналізі отриманих відео".

Луценко також зазначив, що у понеділок до слідства будуть долучені ще слідчі і по лінії МВС, і по лінії ГПУ.

Генпрокурор також зауважив, що слідство перевіряє інформацію про нібито стеження заступником глави Нацполіції Вадимом Трояном за Павлом Шереметом та Оленою Притулою. "Є відповідне кримінальне провадження. Йде перевірка по цій інформації", - додав він.

Генпрокурора також обурила поява в Інтернеті відео з місця стоянки автомобіля Шеремета напередодні злочину.

"Це вбиває таємницю слідства і ускладнює роботу правоохоронних органів. А ті, хто зсередини правоохоронних органів таким чином заробляють собі популярність на дружбі із журналістами або навіть гроші за сенсаційні матеріали, ми їх шукаємо, вони будуть звільнені з правоохоронних органів", - сказав Луценко.

Генпрокурор також зазначив, що є домовленість про можливість долучення до слідства колишнього першого заступника начальника Нацполіції Василя Паскала, а також ще двох слідчих по найважчих вбивствах, які залишилися в Генпрокуратурі.

"Можливо, вони разом із Паскалом долучаться до роботи у складі слідчо-оперативної групи", - повідомив Луценко.

Нагадаємо, Шеремет загинув вранці 20 липня в результаті вибуху авто, яке належить керівнику "Української правди" Олені Притулі.

22 липня МВС заявило, що перший заступник голови Нацполіції Вадим Троян не організовував незаконне спостереження за журналістами, високопосадовцями та керівництвом Нацполіції.

Время публикации: 23.07.2016 20:50
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.