Голова національного комітету Демократичної партії США пішла у відставку

Голова національного комітету Демократичної партії США пішла у відставку

Напередодні відкриття національного з'їзду демократів у Філадельфії в США голова національного комітету Демократичної партії Деббі Вассерман Шульц оголосила про намір піти у відставку.

Причиною став витік внутрішньопартійних документів, в тому числі листування керівництва. З електронних листів з'ясувалося, що голова НКДП і її колеги під час партійних праймеріз віддавали перевагу Хілларі Клінтон, всупереч публічно заявленої нейтральної позиції. Суперник Х.Клінтон, сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс, не раз критикував Д.Вассерман Шульц під час кампанії. Але за підсумками первинних виборів визнав свою поразку.

У неділю в інтерв'ю телеканалу АВС очільник виборчого штабу Хілларі Клінтон Роберт Мук заявив, що на думку експертів, за хакерським зломом поштових серверів Демократичної партії стоять російські державні структури, які "тепер зливають їх через всі ці сайти ... Викликає занепокоєння той факт, що деякі експерти зараз говорять нам, що це було зроблено росіянами для того, щоб допомогти Дональду Трампу".

У письмовій заяві Д.Вассерман Шульц йдеться, що її відставка - кращий спосіб сприяти обранню Хілларі Клінтон на посаду президента.

Тимчасовим головою НКДП призначена стратег партії Донна Бразіле - для цього їй доведеться піти з посади коментатора телеканалу CNN.

Деббі Вассерман Шульц займала посаду голови партії з 2008-го року.

Время публикации: 25.07.2016 9:33
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.