Гілларі Клінтон офіційно стала кандидатом у президенти США

Гілларі Клінтон офіційно стала кандидатом у президенти США

У вівторок увечері, 26 липня, Гілларі Клінтон офіційно була оголошена кандидкою в президенти США під час з'їзду Демократичної партії у Філадельфії.

Це сталося після того, як вона офіційно набрала необхідні 2382 голосів, передає Інтерфакс-Україна.

Гілларі Клінтон стала першою жінкою, яка офіційно оголошена кандидаткою в президенти США.

Її кандидатуру вже встигли підтримати Мішель Обама та Берні Сандерс.

Нагадаємо, з'їзд Демократичної партії США почався на тлі масових протестів прихильників Берні Сандерса в зв'язку зі скандалом навколо витоку інформації.

Скандал виник після того, як WikiLeaks опублікував електронну переписку Національного комітету демократів - керівного апарату Демократичної партії. Листування викрила факт негласної підтримки Національним комітетом Гіларі Клінтон як можливого кандидата в президенти, та намагання погіршити шанси на висунення її найближчого опонента по партії Берні Сандерс.

Що ближче у США до президентських виборів 8 листопада, то непрогнозованішими є результати перегонів у найвпливовішій країні світу. Якщо раніше перевага представника Демократичної партії Гілларі Клінтон над республіканцем Дональдом Трампом сягала десять чи навіть більше відсотків, то тепер опитування громадської думки дають незначну перевагу нью-йоркському мільярдеру. Чому Путін намагається дискредитувати кандидата від Демократичної партії і робить ставку на Трампа - в матеріалі "Час відплати для Гілларі?"

Время публикации: 27.07.2016 8:50
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.