Екс-заступника прокурора Києва судитимуть за хабар

Екс-заступника прокурора Подільського району міста Києва підозрюють у тому, що за пособництва колишнього керівника цієї ж прокуратури вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду в сумі $150 тис., повідомляє Управління зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

"Саме в таку суму зазначені особи оцінили свої послуги за непритягнення до кримінальної відповідальності рідного брата заявника та закриття кримінального провадження", - зазначено в повідомленні.

Генеральна інспекція внутрішніх розслідувань та безпеки Генпрокуратури завершила досудове розслідування у відповідному кримінальному провадженні та кваліфікувала дії обвинувачених за ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі або службовцем, що посідає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

"Всупереч спробам з боку захисту затягнути досудове розслідування, прокурор у кримінальному провадженні передав обвинувальний акт до суду для розгляду по суті", - розповіли в Генпрокуратурі.

Нагадаємо, 18 липня першого заступника голови Державної служби України з питань праці Михайла Бардонова, якого 16 липня спіймали на хабарі, усунуто від роботи.

Время публикации: 25.07.2016 17:30
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.