Екс-ректор НАУ вдруге не з'явився в суд

Екс-ректор НАУ вдруге не з'явився в суд

31 серпня затримані на хабарі т.в.о. ректора Національного авіаційного університету та адвокат-посередник вдруге не з’явилися на судове засідання щодо обрання їм запобіжного заходу.

З їх слів, причина неявки – поганий стан здоров’я. Про це повідомляють у прес-службі НАБУ.

Водночас, Національне антикорупційне бюро України має факти, які вказують на те, що підозрювані можуть ухилятися від явки до суду, прикриваючись погіршенням самопочуття. Так, наприклад, у медичній довідці, що надійшла детективу НАБУ від Київської міської клінічної лікарні, зазначено, що підозрюваний адвокат у зв’язку з погіршенням стану здоров’я "потребує стаціонарного лікування, а також обмеження рухового режиму".

Однак, 29 серпня, коли за офіційною версією захисту він мав перебувати у медичному закладі, детективи НАБУ знайшли його у закладі громадського харчування, де він вживав алкогольні напої та палив, і вручили повістку.

Як зазначають у прес-службі, відповідно до чинного законодавства, розбіжність між інформацією у медичній довідці та реальним станом речей може бути підставою для клопотання про примусовий привід підозрюваних на засідання суду.

Наступні судові засідання щодо обрання запобіжного заходу даним особам заплановані на 5 та 6 вересня.

Нагадаємо, 26 серпня у Києві співробітники Служби безпеки України викрили на хабарництві т.в.о. ректора Національного авіаційного університету.

Время публикации: 31.08.2016 20:04
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.