Екс-міністра уряду Азарова викликали на допит до ГПУ

Екс-міністра уряду Азарова викликали на допит до ГПУ

Головна військова прокуратура Генпрокуратури України викликала колишнього міністра оборони Михайла Єжеля як підозрюваного на допит 5 вересня.

Відповідне повідомлення з фотокопією оригіналу прокурорської повістки опубліковано на сайті ГПУ у четвер, 25 серпня.

Нагадаємо, 11 березня прокуратура повідомила Єжелю про підозру в службовій недбалості. Згодом головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що Єжель перебуває на території Білорусі. Своєю чергою, екс-чиновник зазначив, що має намір повернутися в Україну, але лише за гарантій його безпеки і зняття з нього обвинувачення.

22 серпня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури та дозволив здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою щодо екс-міністра оборони.

Єжель підозрюється у зловживанні службовим становищем, а саме, що він в інтересах третіх осіб протягом 2011-2012 років видав чотири доручення, за якими оплата комунальних послуг, спожитих суб'єктами господарювання, була здійснена за рахунок бюджетних коштів без подальшої компенсації. Матеріальні збитки державі оцінюються у приблизно 43 мільйони гривень. Єжелю, який працював в уряді Миколи Азарова з 2010 по 2012 рік, загрожує позбавлення волі на термін до шести років.

Время публикации: 25.08.2016 12:54
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.