Дружина Володимира Зеленського ревнуватиме його до Віри Брежнєвої

Дружина Володимира Зеленського ревнуватиме його до Віри Брежнєвої

Дружина Володимира Зеленського буде ревнувати його до Віри Брежнєвої, яка цілувалась з ним у стрічці "8 перших побачень", про це сам шоумен розповів у передачі "Світське життя" на телеканалі 1+1.

"Цей образ мені дуже близький, я майже нічого не грав, моя дружина мені каже: є проблема, ти збираєшся виховувати дітей чи ні? Її розмую, тому що ми знайомі мільйон років, тому не треба знаходити форми натяків. Можна про це прямо сказати, вона розуміє, що я не гуляю, а я зайнятий", - говорить шоумен.

"Слава богу моя дружина ревнує, а це значить, що вона кохає, авжеж, вона ревнуватиме, образиться, у неї фрагментарно в якийсь момент, сподіваюсь не надовго, буде зіпсовано настрій. Іноді дружину питаєш: "а чого ти образилась?" А вона каже: "А мені снилось, що ти там з кимось гуляєш". А ти кажеш: "Ну це ж був лише сон", а вона відповідає: "Все одно".

Нагадаємо, Віра Брежнєва нещодавно представила фільм "8 перших побачень", де зіграла разом з шоуменом Володимиром Зеленським. Зірка розповіла, про те, як цілувалась з другом на екрані.

"Володимир був мій перший поцілунок у кино. Ми зробили це дуже акуратно, не хотіли брехати глядачу, це дійсно був поцілунок, але не хотілося сходити з розуму, я дуже добре ставлюсь до Володі, як до друга, це, як ти цілуєш друга, тому це було дивно. Але це лише поцілунок і не було постільних сцен, я думаю, що я обмежусь поцілунками", - говорить Віра Брежнєва.

Время публикации: 28.02.2016 10:15
По материалам: gazeta.ua
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.