До Дня Хрещення Русі під Києвом проведуть конкурс міст

До Дня Хрещення Русі під Києвом проведуть конкурс міст

30-31 липня у "Парку Київська Русь" відбудеться святкування Дня Хрещення Русі, Дня святого князя Володимира. Організатори підготували з цього приводу особливо яскраву програму. Все почнеться з костюмованого параду історичних персонажів, які передували прийняттю Християнства на Русі, а також з'явилися в подальшій історії нашої держави. Гості свята побачать апостола Андрія, візантійського імператора, княгиню Ольгу, Кирила і Мефодія, давньоруських лицарів, українських козаків і багатьох інших персонажів. А на завершення параду перед очі тріумфуючих гостей Древнього Києва на бойовому коні виїде сам "винуватець торжества" князь Володимир Великий.

Вперше у Дреньому Києві пройде конкурс не серед людей, а серед цілих міст. Всеукраїнський конкурс, присвячений святкуванню Дня Хрещення Русі, проводиться для міст, які були засновані під час епохи Київської Русі. 30 і 31 липня стародавні міста України будуть знайомити гостей Парку зі своєю історією, культурою, особливостями.

Далі на ристалищі у театралізованих постановках будуть відтворені стародавні події, пов'язані з прийняттям християнської віри. Гості перенесуться крізь століття і кілометри – з Київської Русі до Візантії, з XXI століття в Х.

Крім того, на відвідувачів чекає безліч розваг: майстер-класи з народних ремесел, з володіння середньовічною зброєю, веселі стародавні ігри, запальні слов'янські хороводи і танцювальні флешмоби.

Особливою на цьому святі буде вечірня програма в суботу, 30 липня. Гостей Древнього Києва чекає грандіозна театралізована постановка "Падіння Херсонеса і князь Володимир" з метанням палаючих ядер, битвами кінних і піших воїнів, з вогняними спецефектами.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району Київської області. Доїхати можна маршрутками від ст. метро Видубичі, або власним транспортом. Повідомляється, що початок роботи Парку о 10:00, початок театралізованої програми в 14:00. Ціна квитка – 150 грн, для пенсіонерів і студентів – 80 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн. Дошкільнята відвідують Парк безкоштовно.

Деталі можна дізнатися на сайті parkkyivrus.com

Время публикации: 26.07.2016 14:02
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.