Дніпропетровська ОДА стала прапором України

Дніпропетровська ОДА стала прапором України

У День Прапора України будівля Дніпропетровської облдержадміністрації перетворилися на гігантський синьо-жовтий стяг. Створили його за допомогою світлодіодних ламп. Масштабним патріотичним проектом вже зацікавилася Книга рекордів України. Про це повідомив керівник області Валентин Резніченко. «Дніпропетровська облдержадміністрація стала символом боротьби з російською агресією, символом волонтерства та інновацій. Більше року ламаємо стереотипи, більше року впроваджуємо реформи. Центр допомоги бійцям АТО, Prozorro, iGov, децентралізація. Це далеко не повний перелік всіх проектів, які стартували в Дніпропетровській області і поширилися на інші регіони країни. І тільки наша облдержадміністрація сяє кольорами українського прапора, який видно вночі з висоти пташиного польоту. Це наш подарунок країні до її 25-річчя», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА В. Резніченко.

Монтували сяючий Прапор близько тижня. Його довжина понад 60 метрів, ширина - близько 30. Для того, щоб засвітилась уся будівля ОДА, на фасаді встановили 110 прожекторів з 2328 світлодіодами. Така кількість світлодіодів претендує на рекорд.

«Проект дуже цікавий для нас. Однак були деякі технологічні особливості. Жовтих світлодіодів у природі не існує. А будівля повинна сяяти синьо-жовтим кольором. Вихід із ситуації знайшли - застосували світлодіоди бурштинового і зеленого кольорів. Вони разом дали жовтий колір», - розповідає керівник підрядної організації Євген Логінов. Підсвічування будівлі ОДА виконано за останніми енергозберігаючими технологіями. Всі світлодіоди споживають електроенергії не більше звичайного електричного обігрівача або бойлера. Жодної копійки бюджетних грошей на проект не витратили. Всі роботи виконані за спонсорські кошти. Дніпропетровська облгосадміністрація перетворюється на гігантський прапор щовечора з восьмої години вечора. Підсвічування вмикатимуть разом із зовнішнім освітленням вулиці.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Время публикации: 23.08.2016 14:38
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.