Депутати ВР звернулися до СБУ у справі створення «представництва ДНР» у Чехії

Низка народних депутатів звернулася до Служби безпеки України щодо спроби створення "дипломатичного" представництва "ДНР" у Чеській Республіці.

Про це народний депутат, голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Спільно з колегами Ганною Гопко та Світланою Заліщук звернулись до голови Служби безпеки України Василя Сергійовича Грицака. Просимо здійснити перевірку фактів та за умови підтвердження порушити кримінальну справу та оголосити в міжнародний розшук”, — розповіла вона.

У зверненні зазначається, що до народних депутатів надійшла інформація про спробу створення "дипломатичного" представництва так званої самопроголошеної "Донецької Народної республіки" у Чеській Республіці Нелі Лісковою, яка заявила про обіймання нею посади почесної консулки в цій країні.

“Так зване дипломатичне представництво зареєстроване у вигляді спілки з розташуванням у місті Острава (Чеська Республіка). Крім того... діяльність Ліскової на території Чехії... має ознаки найманства, створення незаконних збройних формувань на території цієї держави, що підтверджується в матеріалі групи Інформ Напалм”, — йдеться у зверненні депутатів.

Парламентарі просять СБУ вивчити ситуацію "на наявність ознак кримінального злочину Нелі Лісковою", зокрема ч.1 чт.258-3 “Створення терористичної групи чи терористичної організації, а також ст.190 “Шахрайство".

Время публикации: 30.08.2016 17:01
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.