Делегація України в ПАРЄ засудила візит французьких політиків в окупований Крим

Делегація України в ПАРЄ засудила візит французьких політиків в окупований Крим

Делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи обурилася візитом французької делегації до Криму.

Про це повідомляє голова постійної делегації України в ПАРЄ Володимир Ар'єв, який розмістив на своїй сторінці у Facebook заяву української делегації на ім'я президента ПАРЄ Педро Аграмунта.

“З глибоким розчаруванням ми сприйняли повідомлення про черговий протизаконний візит в Крим групи французьких депутатів на чолі з делегатом ПАРЄ Тьєрі Маріані”, — сказано в заяві.

Також додається, що, “від імені всієї української делегації заявляю що ми обурені зухвалим ігноруванням українського та міжнародного законодавства, в чому Т.Маріані проявив себе як рецидивіст”.

“Ми не збираємося поважати і толерувати права політиків на демонстративне ігнорування законів і неповагу до держав-членів Ради Європи. Додане фото з пам’ятником так званим „зеленим чоловічкам“ лише доводить свідоме висловлення французькими політиками неповаги до територіальної цілісності України”, — йдеться у заяві.

З іншого боку, делегація України в ПАРЄ висловлює “жаль що Парламентська Асамблея Ради Європи після аналогічного „візиту“ в Крим рік тому трьох представників Франції в ПАРЄ так і не змогла встановити правила, які би регламентували повагу до міжнародного і національного законодавства збоку делегатів ПАРЄ”.

Время публикации: 31.07.2016 9:50
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.