Черговий російський "гумконвой" без дозволу в'їхав на територію України

Черговий російський "гумконвой" без дозволу в'їхав на територію України

РФ у четвер в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового, 54-го т. зв. "гуманітарного конвою", після чого той в'їхав на територію України, контрольовану незаконними збройними формуваннями, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Наголошуємо, що переміщення "гумконвою" відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства та узгоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей. Тому українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій", - наголошується в повідомленні.

Всього з 6:30 до 7:05 у четвер через російський пункт пропуску "Матвєєв Курган" на в'їзд в Україну проїхала колона "гумконвою" в складі 54 автомобілів. "Під час візуального огляду транспортних засобів було встановлено, що вантажівки перевозили продукти харчування, медикаменти, спортивний інвентар та музичні інструменти. Також вже традиційно автомобілі прямували практично порожніми, вони були завантажені не більш ніж на 35%", - розповіли в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, за минулу добу російські окупаційні війська 70 разів відкривали вогонь по позиціях підрозділів сил АТО.

Время публикации: 21.07.2016 11:40
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.