Британії треба дати час для виходу зі складу ЄС, - Меркель

Британії треба дати час для виходу зі складу ЄС, - Меркель

Канцлер Німеччини Анґела Меркель вважає, що Великобританії потрібно дати певний час для того, щоб визначитися з моментом подання заявки про вихід зі складу ЄС.

Про це вона заявила в середу, 24 серпня, під час візиту до столиці Естонії Таллінна.

Водночас Меркель не бачить можливості перегляду результатів референдуму щодо членства Сполученого Королівства в Євросоюзі.

"Політична ситуація цілком зрозуміла - Великобританія вийде з Європейського Союзу", - сказала Меркель, цитує агенція Reuters. За її словами, правові механізми передбачають чітку процедуру подання заявки про вихід зі складу ЄС згідно зі статтею 50 Лісабонського договору.

Анґела Меркель також підтвердила, що до подання заявки про вихід не буде жодних неформальних переговорів з урядом Великобританії про умови самого виходу.

Вона також застерегла решту 27 країн-членів ЄС від тиску на Лондон у цьому питанні. Прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас підтримав позицію Меркель.

Нагадаємо, уряд Великобританії пообіцяв до 2020 року надавати фінансування проектам в сфері науки, а також сільського господарства та інфраструктури, які функціонують на кошти Європейського союзу, навіть якщо до того часу країна покине ЄС.

Время публикации: 24.08.2016 20:21
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.