Бойовики ІДІЛ втекли з міста Джараблуса, - сирійській повстанці

Бойовики ІДІЛ втекли з міста Джараблуса, - сирійській повстанці

Представники підтримуваних Анкарою сирійських повстанців заявили, що в результаті спільного наступу із турецькими збройними силами в середу, 24 серпня, їм вдалося встановити повний контроль над містом Джараблус. До цього місто контролювало терористичне угруповання "Ісламська держава" (ІД), передає "Deutsche Welle".

"Джараблус повністю звільнено", - сказав інформагенції AFP командир одного з підрозділів постанців. За словами іншого представника повстанців, бойовики ІД втекли в напрямку міста Ель-Баб.

Наступ повстанців на Джараблус відбувався за активної артилерійської підтримки турецьких збройних сил та ударів з повітря військово-повітряних сил США. Також в операції взяли участь турецькі танкові підрозділи та загони спеціального призначення.

В свою чергу, дії турецьких збройних сил викликали різку критику з боку Російської Федерації. Згідно з повідомленням МЗС РФ, у Москві глибоко стурбовані ескалацією на турецько-сирійському кордоні.

Як відомо, офіційний Дамаск та представники сирійських курдів раніше теж засудили дії Анкари, назвавши військову операцію втручанням у внутрішні справи Сирії.

Туреччина занепокоєна не лише присутністю "Ісламської держави", а й посиленням військової міці сирійських курдів на півночі Сирії, де Анкара підтримує ворожу до Башара Асада й "Ісламської держави" сирійську опозицію.

Нагадаємо, сьогодні танкові з'єднання Збройних сил Туреччини перетнули кордон із Сирією у рамках спецоперації "Щит Євфрату".

Время публикации: 24.08.2016 21:54
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.