Балчун представив план розвитку "Укрзалізниці"

Балчун представив план розвитку "Укрзалізниці"

Глава правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун представив план дій реформування "Укрзалізниці".

Про це Балчун повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Вчора протягом трьох годин правління "Укрзалізниці" представляло у Міністерстві інфраструктури детальний план дій. Він стосується усіх сфер діяльності та визначає короткострокові цілі щодо відновлення нормальної діяльності компанії", - зазначив він.

За словами Балчуна, головною метою протягом найближчих шести місяців буде боротьба з корупцією.

"Зокрема, через запровадження прозорих тендерних процедур. Істотна зміна підходів - специфікації тендерів, що готуються під реалізацію проектів, повинні давати можливість отримати якомога більш ринкові пропозиції", - написав глава УЗ.

Він також анонсував зміни у пасажирських перевезеннях, підготовку до модернізації рухомого складу, запуск нових сполучень і покращення сервісу для пасажирів.

"Від елементарної чистоти поїздів – до суттєвого підвищення якості обслуговування подорожуючих. Загалом підготовлені і найближчим часом почнуть впроваджуватись принципи плану відновлення нормальної діяльності у сфері пасажирських перевезень", - додав Балчун.

Він зазначив, що у вантажних перевезеннях його ініціатива спрямована на виключення корупційних дій, зокрема тих, що відбувались через непрозорий розподіл вагонів.

"У найближчі місяці ми запровадимо пілотну комп’ютерну систему, яка автоматично розподілятиме вагони між клієнтами, що унеможливить сваволю чиновників. Ми вчинимо кроки щодо перевірки тарифної політики і почнемо набагато більш активну, ніж досі, міжнародну діяльність", - написав Балчун.

Також він пообіцяв створити міжнародну марку "UZ Cargo International".

"Так, вчора було плідне обговорення. Спільно доопрацюємо і зробимо його (план, ред.) публічним, щоб громадськість могла бачити і розуміти, яким чином і як швидко реформується УЗ", - додав в коментарі Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Балчун також навів слайд з презентації, у якому серед головних завданнь є задоволення потреб клієнтів і пасажирів, прозорість і відсутність корупції та фінансова стабільність.

Время публикации: 26.07.2016 13:29
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.