Активісти просять притягнути мера Торецька до відповідальності за сепаратизм

Активісти просять притягнути мера Торецька до відповідальності за сепаратизм

Громадськість Торецька (колишнього Дзержинська) Донецької області звернулася до начальника Нацполіції області В’ячеслава Аброськіна з проханням перевірити діяльність низки осіб на чолі з мером Торецька, які, на їхню думку, причетні до окупації міста.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області, представники громадськості звернулися до Аброськіна з офіційною заявою, коли він прибув до Торецька на презентацію "Ліги майбутніх поліцейських" підтримати патріотично налаштовану молодь.

Під час робочої поїздки до прифронтового міста на особистий прийом до генерала прийшли торецькі волонтери Володимир Єлець та Андрій Грудкін, які зараз активно займаються відновленням Торецька.

За словами активістів, безпеці жителів прифронтового міста загрожують особи, у тому числі міський голова, який у 2014 році перейшов на бік терористів та сприяв захопленню Торецька.

Заявники надали додаткові відеоматеріали, на яких зафіксовані події 2014 року, де фігурує мер міста.

"На нашу думку, ці особи брали активну участь в антиукраїнській діяльності, посягали на територіальну цілісність держави. Ми вважаємо, що для того, аби зберегти нашу державу єдиною, потрібно притягувати до відповідальності винних осіб, які стали каталізатором та основною причиною того, що зараз на Сході України йде війна", - зазначив Грудкін.

Аброськін запевнив, що заяву буде зареєстровано та за цим фактом буде проведено ретельну перевірку.

Время публикации: 23.07.2016 12:34
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.