Абітурієнти подали більше мільйона заяв на вступ до ВНЗ

Абітурієнти подали більше мільйона заяв на вступ до ВНЗ

Станом на 8 ранку 19 липня 372 тис абітурієнтів подали 1млн 148,5 тис заяв. Таким чином, лиш за вчорашній день 59,5 тис абітурієнтів встигли подати 192,4 тис заяв. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

На бакалаврат вже подали документи більше 147тис абітурієнтів, що складає приблизно 55% від загальної кількості осіб, що зареєструвалися на ЗНО в цьому році.

“Кількість зареєстрованих на ЗНО – орієнтовна цифра для розуміння того, скільки осіб вступатиме в цьому році до вишів. Зареєстровані у ЗНО – не точна цифра для оцінки кількості бажаючих вступити на бакалаврат, але для загального розуміння вона підходить”, - пояснив директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Олег Шаров.

Також він зазначив, що вступна кампанія цього року зберігає позитивну динаміку порівняно з минулим роком, адже навіть попри скорочення кількості випускників шкіл на 7%, станом на сьогодні більша кількість абітурієнтів встигли подати документи порівняно з аналогічним періодом вступної кампанії 2015.

Так, за допомогою електронної форми подачі документів абітурієнти вже подали 724,9тис заяв. З них 661,6тис – заяви на бакалаврат, 57,9тис – заяви на магістратуру, 53,3тис – заяви на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “спеціаліст”. Майже 423,5тис заяв було подано в паперовій формі до приймальних комісій вишів.

Заяви на вступ до ВНЗ можна буде подавати ще 9 днів – до 18 години 27 липня.

Время публикации: 19.07.2016 13:52
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.