Батьки Кузьми Скрябіна обурені тим, як Львів хоче вшанувати їх сина

Батьки Кузьми Скрябіна обурені тим, як Львів хоче вшанувати їх сина

Батьки покійного лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, Ольга Михайлівна та Віктор Кузьмич, висловили обурення діями міської влади щодо вшанування пам’яті їхнього сина.

Напружена ситуація виникла через найменування скверу на честь Кузьми Скрябіна. Визначене місце змінювалось виконавчим комітетом ЛМР 4 рази. Батьки написали звернення на ім’я міського голови Андрія Садового, в якому відмовились від будь-яких заходів щодо вшанування ім’я Андрія Кузьменка.

За словами батьків музиканта, міська влада запропонувала місце, де зараз стоїть пам’ятник комуністичному діячу Степану Тудору (площа Євгена Маланюка). Зносити постамент відмовились, тож локацію змінили. «Сказали, що назвуть ім’ям нашого сина якийсь сквер поблизу Високого замку, потім запропонували площу Гасина (біля бібліотеки Стефаника, на перетині вулиць Коперника і Стефаника), – розповідає Ольга Кузьменко. – Минулого тижня на засідання виконкому ЛМР це рішення теж не було проголосовано. Ми більше не можемо терпіти цього знущання над пам’яттю про нашого сина. Це ж не була наше прохання, перейменувати сквер запропонували чиновники. Що тепер нам, просити когось? Андрійко сказав би: «Мамцю, не принижуйся». Тому ми написали цю заяву на ім’я міського голови».

Время публикации: 21.07.2015 16:39
По материалам: tvoemisto.tv
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.